Jetix

Pár písniček z Jetixu

19. dubna 2009 v 19:29 | Bang - Senpai ^:_:^
Hannah Montana - Nobody´s perfect

3x Hannah Montana

30. července 2008 v 20:18 | Bang - Senpai ^:_:^
This is life

Who said

Best of both worlds


Moji noví oblíbenci z Jetixu

2. července 2008 v 19:01 | Bang - Senpai ^:_:^
American Dragon Jake Long
H2O - Stačí přidat vodu
Phineas a Ferb
Kim Possible

No Ordinary Girl

20. června 2008 v 12:43 | Bang - Senpai ^:_:^
Úvodní písnička k seriálu H2O , nějak s emi ten seriál začal líbit,hlavně Emma (zase ty blondýnky) ^__^

Naruto vs. Shaman King

11. června 2007 v 19:14 | Toaster Mar
Heh,komu fandíte vy?Já přiznam,že to je dost vážný rozhodování xD
By Katyko2.blog.cz

Moje oblíbený postavy z Jetixu x)

28. května 2007 v 21:52 | Toaster Mar

Prase,
http://www.ytv.com/programming/shows/shuriken_school/img/characters/char_pig.jpg
Eizan,

Markus,
http://www.animadrid.com/animadrid_06/series/img_20.jpg
Jimy V.(B.)
(Shuriken School)


Alex,Sam,Clover (Totally Spies)


Andy Larkin (What´s with Andy?)
Obrázek “http://www.jetix.nl/images/cre8/136_char.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Yoko,Brett a Josh (Team Galaxy)
http://www.jetix.cz/images/serial_galaxy_2.jpg

Tia ,


Ahito,


Mikro Ice (Galactik Football - ikdyž fotbal nesnášim,tyhle lidi mam ráda :))Moje oblíbený openingy z Jetixu

13. května 2007 v 20:33 | Toaster Mar
A.T.O.M. (klip nic moc,ale hudba dobrá:))


W.I.T.C.H.(anglickej opening,ale nějak se mi líbí víc)


Shuriken School

Oban Stars Racers


A ending
Totally Spies (Špionky)
Team Galaxy
Naruto
Shaman King

Hry....

18. dubna 2007 v 20:26 | Toaster Mar
Tak se o5 omlouvám,že po dobu mé přítomnosti,velmi krátké přítomnosti,přibyly teprve dva články,le já teprv před chvilkou přišla,koukala sem totiž na Naruta a jinak sem si hrála hry....a to je to podstatný.Na Jetix je rubrika plná her,naprosto jednoduchých hermkteré mě strašně bavily.Tagže kdo se bude nudit,tak na Jetix.cz máte odkaz na Digitální město a pak na Hry.Moje oblíbená je hned první,Jetix magnets ;) taxi hrajte děti x)
http://www.screensaversplanet.com/img/t/jetix-l.gif

Naruto

30. března 2007 v 21:36 | Toaster Mar
Jestli mám ráda nějakýho "pohádkovýho" ninju,pak je to Naruto.Fascinuje mě tou jeho odhodlaností pustit se do každý kraviny po hlavě.Super,když se vzteká jak barevnej (ha,to poslední jako bych byla já xD ).
Naruto je super úspěšný příběh o klukovi jménem Uzumaki Naruto. Celé to vymyslel Masashi Kishimoto, který se díky tomu stal z propadlíka na střední škole super hvězdou manga a anime scény (a taky solidním pracháčem).

Uzumaki Naruto je kluk, sirotek, ze Skryté Listové vesnice, je uřvaný, hyperaktivní a neustále se snaží získat uznání od ostatních. Jeho snem je stát se šéfem vesnice, tak zvaným Hokagem. Příběh začíná tím, že Naruto dokončí zkoušku na ninja akademii a stane se tak ninjou. V týmu s ostatními plní různé více či méně nebezpečné mise (od venčení psů až po zabíjení super nebezpečných zločinců). Naruto je na začátku velmi neoblíbený, protože je do něj zapečetěný démon Kyuubi (liščí démon), který vyvraždil půl Listové vesnice. On sám to až do svých 12 nevěděl. Postupně se ale s ostatními sbližuje a vytváří si přátele. V podstatě celá série je založena na postupném vývoji nejen Naruta, ale i ostatních postav. Dozvíme se hodně o jejich historii, vztazích a dovednostech. Hned na začátku se dozvíme, že Naruto miluje kamarádku z akademie, Haruno Sakuru (Haruno Sakura), která ovšem jeho city neopětuje a snaží se sbalit dalšího z hlavních hrdinů, Uchihu Sasukeho (Uchiha Sasuke). Ten pro změnu zase nechce ji. Jindy se zase dozvíme o drsném mládí Sasukeho, kdy celý jeho klan byl vyvražděn. Velká část příběhu vypráví o Chuuninské (čti čůninské) zkoušce, kdy se rozhoduje o tom, kteří ninjové povýší na další hodnost. V seriálu se objeví velké množství dalších postav, těch hlavních je ale něco kolem 15.

http://photocdn.sohu.com/20060111/Img241387087.jpg
(tohle sem se dneska snažila nakreslit,ale nějak mi to nevyšlo...)

Mno....super seriál:)

Shaman King

26. března 2007 v 19:03 | Toaster Mar

Zamilovala sem se do dalšího manga seriálů (ty mám teď vůbec nějak v oblibě) a to do Krále Šamanů.Taková hodně zajímavá "pohádka" s nepřeberným množstvím postav,že už aj já v tom mam maglajs,ale jestli u mě vedou nějaký postavy,takLen a božan Yoh :):):) (Yoh je to individum se sluchátkama-ne nebojte,to je asi jenom obyčejnej fan art,oni dva se k sobě moc netulej xD)
Vujin a.k.a. Sabaku


Uplně mě to dostalo,když sem viděla díl (včera),jak Yohovo zlý dvojče Zeke ho klidně přizabije a vezme si z něj duši a chudáček tam umírá ....:'( já chci taky takovýho Yoha :'(

Mno tu máte český introA společná fotka :)


http://flochrislas.site.free.fr/mangas/shaman_king/shaman_king_images/shaman_king_007.jpg
Fakt mocinky doporučuju,možná vypadám jak magor že uplně žeru manga seriály,ale když to je tak krásná iluze...hlavně Yoh :)

Nějaký videjka

10. března 2007 v 21:19 | Toaster Mar
Úvodní písnička
a upoutávka s Yoko

Team Galaxy

10. března 2007 v 21:15 | Toaster Mar

Píše se rok 2050, když Zemi náhle obklopí lodě vesmírných obyvatel, kteří směřují svou cestu skrz zemskou atmosféru, až přistanou na území Spojených států. Návštěvníci jsou přátelští, ale přináší alarmující zprávy: "Skupina zlých avšak poměrně neschopných vetřelců, se chystá napadnout a zničit Zemi a všechny planety v jejím okolí."
Není třeba se jich tolik obávat, nejsou až tak děsiví, a jak jsme zjistili, nejsou až tak dobří v tom, co dělají.!
Všechny státy na Zemi uspořádají pohotovostní zasedání, aby našli někoho, kdo je zachrání před myšlenkou totálního zničení planety. Jejich plán zní: okamžitě sestavit tým elitních bojovníků, kteří se postaví vesmírným nepřátelům.


Plán zní dobře, ale horší už to je s jeho uskutečněním. Proto zasedání přistoupí k dalšímu skvělému kroku – založit speciální školu, která bude trénovat Vesmírné průzkumníky, aby strážili galaxii a vyslídili případné nebezpečí. Jen málokdo z nich však tuší, že studenti na této Vesmírné vysoké – jsou více než elita, skupina ztracených existencí.

Brett je nejmladší a pohotový student v Galaxy škole.S nadšením pro přístroje a všechny sci-fi věci.On má skoro všechno vybavení co je na škole,ale spravedlivě je rozděluje...Všecko řeší logicky a geniální,ale normální jednoduchý řešení skoro nikdy nezná.To je ten,kterej se nejvíc líbí mě,génius!x)
Yoko je 15 let,je v týmu jediná holka.Je středem zájmu pozornosti a má vynikající hudební styl,také chodí modně oblečená.Je opravdu jedinečná v týmu,vzhledem k tomu že je úžasně talentovaná (zpívání,tancování,je aktivní,hraje na kytaru,...),Yoko je závislá na karate,což pomáhá když jsou v boji s hnusnými vetřelci.
Josh rád jezdí na motorce.Nosí koženou bundu a na Galaxy škole má pověst rebela.Je na sebe hrdý protože je profesionální flákač xD a vždycky má nějaké trable.Ale všechny ohromuje.Josh je celkem samostatný a přemýšlivý.Je v týmu velmi dobrý,jo a je to syn ředitele Galaxy školy.Profesionál na průsery všeho druhu,udělá všecko,jen aby se nemusel učit :)

Dobrej blog o Teamu je
tady.Oficiální stránky tady.
http://www.animationmagazine.net/images/articles/team_galaxy_2_150.gif
 
 

Reklama