Televize

Drive

3. prosince 2011 v 19:47 | Bang
Říkají mu Řidič. Přes den je filmovým kaskadérem, po nocích si přivydělává jako nájemný řidič zločineckých gangů. Nezajímá ho o jakou práci ten večer zrovna jde, řítí se nocí s policejními vozy v zádech. Shannon je Řidičovým učitelem i manažerem, který se ho snaží dohazovat filmovým režisérům i zlodějům, kteří za něj jsou ochotni dobře zaplatit. Shannon má v plánu koupi vozu, ve kterém by se Řidič mohl zúčastnit profesionálních závodů. Navrhne, aby se investorem stal Bernie Rose, místní boháč s pochybnými zdroji příjmů.
Samotářskému a ze svého dvojího života značně rozpolcenému Řidiči zcela změní život náhodné setkání se sousedkou Irene, se kterou tráví stále více času. Vše se však změní když je z vězění propuštěn Irenin manžel Standard. Řidič se s ním domluví na poslední loupeži, která Standardovi umožnit splatit dluh, kvůli kterému ho vydírají gangsteři. Ukáže se však, že šlo o nastraženou past. Vše se začíná komplikovat a aby Řidič ochránil sebe i Irene, musí udělat to, co umí nejlépe - řádně šlápnout na plyn. (ČSFD)

Film, který jsem nemohla dlouho dostat z hlavy. Příběh je sice poněkud americký, ale způsob natočení se rozhodně liší.
A ta hudba!!! A ještě jedno plus, představitel hlavní postavy Ryan Gosling patří mezi desítku nejpřitažlivějších mužů světa (ač mě se z toho výčtu zdá nejpřitažlivější on ;))

Requiem za sen (Requiem for a dream)

27. března 2010 v 22:14 | Bang - Senpai ^:_:^
Jak přijít na jiný myšlenky? Pustit si nervyrvoucí film. Doporučuju tenhle,
kterej jsem teď viděla.
Nervy mám na cucky, a po tomhle filmu myslím, že mi drogy budou cizí....
Jaredovi je tu 28 :)

Odovělá Sara Goldfarbová žije na Coney Island a snadno podléhá mámení televizních pořadů. Právě teď drží dietu, aby se mohla účastnit jedné ze show. Její milý ale bezmocný syn Harry má novou přítelkyni Marion a společně se snaží čelit bolestné realitě útěkem do snů. Ani Harryho nejlepší přítel Tyrone, který se živí prodejem drog, nemá snadný život. A tak se čtveřice lidí, jimž osud nepřál štěstí, točí v bludném kruhu bezmoci a beznaděje.
un

Amelie :)

2. listopadu 2007 v 22:54 | Yama - chan

The Nightmare Before Christmas ("Ukradené Vánoce")

20. dubna 2007 v 21:23 | Toaster Mar
obrazek
Pod taktovkou režiséra Henryho Selicka a za výrazné spolupráce (nebo naopak? :-) ) Tima Burtona vznikl v roce 1993 loutkový animovaný film se zvláštním názvem The Nightmare before Christmas (dále už jen "Nightmare"). Nějaký lingvistický zvrhlík se potom rozhodl distribuovat u nás tento snímek pod názvem Ukradené Vánoce Tima Burtona. No budiž, já s tím asi nic neudělám…
Děj filmu se odehrává v jakémsi prapodivně strašidelném městečku Halloween, které víc než cokoli jiného připomíná záhrobí. Rok co rok (kdy jindy, než na Halloween) jeho obyvatelé vyrážejí na povrch k smrti vyděsit pár lidí. V městečku můžeme naleznouti spoustu skutečně 'zajímavých' obyvatel, z nichž mnozí očividně posloužili jako inspirace pro postavy v o 12 let čerstvější Mrtvé nevěstě. Idolem všech je ovšem kostlivec Jack, mistr těch nejděsivějších triků, jaké kdy kdo na povrchu i pod ním viděl. Jenže neustálý stereotyp ho už přestává bavit, a tak má nutkání vyzkoušet něco úplně nového. Čirou náhodou narazí na tajemný vchod do jiné říše, říše Vánoc, ve které se mu tak zalíbí, že se rozhodne převzít letošní Vánoce do svých rukou…
Jenomže jak tohle může dopadnout? Jak asi můžou dopadnout Vánoce, když parta rozpadajících se příšerek unese Santu, místo hraček zabalí dětem do krabic kusy mrtvých těl, popřípadě zabijáckou koupací kachničku a místo sobů zapřáhne do Santova spřežení skupinku frankensteinovsky oživených sobích koster? Asi nic moc, co? Nám do Evropy naštěstí nosí dárky Ježíšek…:-)
obrazek

Berlin,Berlin

10. března 2007 v 22:09 | Toaster Mar
Super seriál,co dávali na Primě asi před rockem.Vypráví o 20 letý Lolle Holzmann z malé vesnice Malente,jak přijíždí do Berlina kvuli klukovi.Kluka zpátky nezíská,ale v Berlíně se usadí a seriál popisuje její příhody s fakt dobrým humorem.Dílů je 43 a prý je znovu dávaj na Primě v neděli ve 4:40 (mno jo ale v noci ze soboty nebo z neděle?)

Dobrej blog o B,B je
tady.
Účastníci zájezdu

10. března 2007 v 20:55 | Toaster Mar
Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi,. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla "vytvořit z nich správnou partu." Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.

Amélie z Montmarteru

10. března 2007 v 20:15 | Toaster Mar
Jeden z mýh nejoblíbenějších filmů,je o zvláštní holce,která se díky jejím rodičům nikdy nedostala mezi normální lidi a nikdy neměla přátele.Po smrti matky se zůstane úplně sama,otec se zavře do nitra a moc nekomunikuje.Amélie po letech odejde bydlet sama do Paříže a díky náhodě se rozhodne zasahovat lidem do života a měnit jim hjo k lepšímu.Celkem se jí to daří,jen sama pomoct neumí.Super fransouzskej filmík s moc fainovým soundtrackem,pokud jste neviděli,určitě se mrkněte,stojí to zato!;)
http://blog.pucp.edu.pe/media/141/20060524-amelie.jpghttp://www.onlineathens.com/images/030702/amelie.jpg
(má ofinku jak já a otec na mě nadává,že vypadam jak idiot....)
 
 

Reklama